Doğanın Kendisi İle
EnsoInn Hotel ve EnsoGarden Restaurant Kayaköy

Zen Budizmi felsefesine göre kutsal bir sembol olan Enso ya da birliktelik ve aydınlanma çemberi, uyumu, kendine güveni, dengeyi ve devamlılığı anlatır. Enso Çemberi tek bir fırça darbesi ile çizilir ve bir kere çizildikten sonra geri dönüş ya da düzeltme yoktur. Bakıldığında anlamsız ve biçimsiz olarak değerlendirilebilecek olan bu tamamlanmamış çember aslında hayatın ve doğanın kendisidir. Tamamlanmamış olduğu için eksiksiz değildir ama bir yandan da mükemmeldir çünkü hiç düzeltilmemiştir. Doğanın kucağında, doğanın kendisiyle ve Enso Felsefesiyle dizayn edilmiş EnsoInn Hotel ve EnsoGarden Restaurant, Kayaköy veya eski adıyla Levissi mahallesi içerisinde 38 dönüm arazi üzerinde kuruludur ve 3 ana blok içerisinde 37 oda ve 15 bungalov olmak üzere toplamda 52 oda ile hizmet vermektedir. Odalarımızın bir kısmına evcil hayvan kabul edilmekte olup, istek üzerine bungalovlarımıza tekerlekli sandalye için rampa kurulabilmektedir. EnsoGarden Restaurant tamamı ile orijinal ağaç işçiliği üzerine tasarlanmıştır. 200 kişilik kapalı alana ve 100 kişilik açık alana sahip olan EnsoGarden, Akdeniz Mutfağıyla yöresel yemeklerin ve geleneksel mezelerin buluşma noktasıdır. Restaurant alanının tamamı yüzülebilir bir havuzla çevrilidir. Ayrıca yine etrafı tamamen havuz ile çevrili EnsoBar ise 50 kişilik bir kapasiteye sahip olup, canlı performanslar dinleyip imza kokteyllerimizi içebileceğiniz rahatlama alanımızdır.

Rezervasyon

0 252 618 0501

Enso ya da aydınlanma çemberi uyumu, kendine güveni, dengeyi ve devamlılığı anlatır. Enso Inn, Kayaköy veya eski adıyla Levissi mahallesi içerisinde 38 dönüm arazi üzerinde kuruludur. Toplamda 37 oda ve 15 bungalovdan oluşan butik otelimiz beş bin kök lavanta farklı ağaç ve bitkiler ile geniş yeşil alanlar tarafından çevrelenmektedir.

Fethiye Kayaköy'de bulunan butik otelimiz Dalaman Havalimanına 58 km, Fethiye Merkeze 13 km, Ölüdeniz plajına 9 km, Gemiler plajına 8 km, şehir içi minibüs duraklarına ise yürüme mesafesindedir. Kayaköy'de gezilip görülecek yerler arasında büyük ve küçük kilise ile on dört şapel bulunmaktadır. Ayrıca küçük kilise yanında bir çömlek atölyesi vardır. Küçük kilise yolundan yalnızca deniz veya yürüyerek ulaşımın mümkün olduğu Soğuk Su koyuna yaklaşık kırk dakikada gidilebilir.

Hizmetlerimiz
OTEL İMKANLARI
TRANSFER

Otele gelişinizden eve dönüş yolculuğunuza kadar sizlerin yanındayız.

OTOPARK

Güvenli otoparkı ile araçlarınızı gönül rahatlığı ile otoparkımızda bulundurabilirsiniz

ODA SERVİSİ

Hizmet kalitesi anlayışı ile hızlı servis mottomuz birleşip sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz

YÜZME HAVUZU

Yarı olimpik yüzme havuzu ile sıcak günlerde yorgunluğunuzu atın

KABLOSUZ İNTERNET

Otelimizin her noktasında internete erişim imkanı

KAHVALTI

Kayaköy'ün en iyi ürünlerinden oluşan kahvaltı çeşitlerimizle eşsiz bir tada hazır olun